Filmová hudební tvorba


Pro tyto fimy jsem byl požádán o celou hudbu, FX, a ruchy.

Propast

film ke stažení

David dostává příležitost, jak rychle vydělat peníze. Nová práce se mu zpočátku zamlouvá. Netuší však, do jakých nelidských obchodů se ve skutečnosti namočil a to až do dne, kdy potká Terezu, nevinnou dívku, do které se zamiluje. Jak se nakonec vyrovná s tím, že ji už nikdy nebude moci spatřit ...?


Fakebook

Dnes je těžké uchránit si své soukromí, obzvlášť když ho mají v rukou ostatní. Tři krátké příběhy, které se opravdu staly.


Návrat

Láskyplný vztah Magdy a Radima zažívá nečekaný zvrat. Je láska mladých lidí natolik silná, aby si k sobě opět našli cestu?


Káblík

Krátký komediální snímek z pracovního prostředí. Jaký trapas se dá zažít v „open space“ kanceláři, když nevhodně omylem zavadíte za káblík?... :)


film ke stažení

Otec, právě narozeného hlavního hrdiny, zasadí semínka stromu, který mu dal podivný stařeček. Hlavní hrdina zjišťuje, že jeho život je se stromem silně provázán, a díky dlouho žijícímu stromu, se dožívá dlouhověkosti i samotný hrdina. To může mít však svá úskalí.

Tento snímek pokládám za velmi vydařený.


Tajemná místa- Bohnický hřitov

Sedmý díl krátkých dokumentů o výzkumu paranormálních jevů nás zavede na hrad Houska. Zde z 8. na 9. dubna 2014 jsme spolu s V.T.P.J. a FTV Prima provedli výzkum, který ve výsledku přinesl velice zajímavé poznatky v oblasti paranormální aktivity


"Duchové" na hradě Houska

Paranormal tým ve svém novém složení se vydává na místo, kde nacisté v období Heydrichiády popravily na 520 politických vězňů. Podle Lucie M. na tomto místě ...


"Duchové" Kobyliské střelnice v Praze

Šestý díl krátkých dokumentů z vyšetřování paranormálních jevů nás zavedl na Kobyliskou střelnici. Na místo, kde bylo popraveno na 540 politických vězňů. Co nám toto místo dalo? Jaké jsme měli pocity a co případně zachytili? Podívejte se na na krátký dokument, co jsme připravili. Velké poděkování si zaslouží Petr Mikeska, který pro něj složil výbornou hudbu. Též poděkování směřujeme za Lucií M. jenž nám výzkum v této lokalitě doporučila.


Zřícenina hradu Dívčí kámen je lákadlem pro mnohé turisty z Čech i ze zahraničí. Co však z trosek lze skutečně vyčíst? A jaké příběhy může toto místo vypovědět? Pro odpovědi se vypravme na prohlídku této památky. Průvodce nám bude dělat student archeologie, Karlem Novákem.Nepřihlášený